Lütfen bekleyiniz, Yüklüyoruz...

Loading...
Please wait.

Kurumsal

1983 yılında ÖZLÜTIRAŞ ailesi tarafından kurulmuş olan ÖZLÜKARDEŞLER, 1995 ‘de akaryakıt  madeni yağ ADANA bölge distribütör’ü olarak başlamıştır. Türkiye ‘ de madeni yağ sanayiinin gelişmesiyle, ÖZLÜKARDEŞLER, ADANA-MERSİN-HATAY 'ın  her yerinde  madeni yağ satışı yapmaya devam etmiştir. Günümüzde ÖZLÜKARDEŞLER verimli ve başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. 2010 yılında ÖZLÜKARDEŞLER GÜBRE olarak tarım sektörüne giriş yaptılar. ÖZLÜKARDEŞLER ürettiği kimyevi ve organik gübreleri Türk tüketicilerine en iyi koşullarda ve kalitede sunma, hizmet verme misyonu ile bugün Türkiye’nin bütün bölgelerine hitap edecek konuma ulaşmıştır.

Başlangıçta belirli sayıda müşteriye hizmet veren ÖZLÜKARDEŞLER , sektörde hızlı büyüyerek 2011 yılında yeniden yapılanma süreci başlatarak, bugün gücünü kat kat arttırmış olarak sektörün öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.

Gücünü ilkelerinden ve kalitesinden alan ÖZLÜKARDEŞLER Akdeniz mah.karataş cad. idari ve pazarlama birimlerinin içinde bulunduğu yönetim binasınıda içine alan ÖZLÜKARDEŞLER  Türk Ekonomisine ve çiftçisine bu sektörlerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Müşterilerimiz Velinimetimiz, En önemli sermayemiz, insan kaynağımızdır.

Müşterilerimizin gereksinimlerini, ürün ihtiyaçlarını ve hizmet beklentilerini en iyi anlayan ve karşılayan şirket olmak, farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.

 

Müşterilerimizi, çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve çevreyi ortak kabul eden bir anlayışla, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak.

Sektörde kalıcı oyunu

 

ÖZLÜKARDEŞLER , kuruluşundan bu yana her zaman başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanır. Saygın, istikrarlı ve güçlüdür, dürüst ve güvenilir bir kurumdur. Dinamiktir, yeniklere ve yaratıcılığa değer verir, araştırma-geliştirmeye yatırım yapar, Topluma karşı sorumluluk duygusu taşır, tüm sosyal paydaşlarına maddi ve manevi değer katmak için çalışır, çevreye duyarlıdır.

ŞİRKET POLİTİKASI

        İçinde bulunduğumuz sektörlerde müşterilerimizin gereksinimlerini anlayarak, nitelikli bilinçli ve eğitimli personelimizle, yasal yükümlülüklerimizin de  ötesinde kurulmuş alanlarımız ve hizmet donanımızla vermiş olduğumuz hizmetleri müşteri memnuniyeti,güvenliği ve toplumsal sorumluluklarımızı ön planda tutarak gerçekleştirmek ve sürekli iyileştirmek,Sektörümüzün hassasiyetinin bilinci ile uygun ve güvenilir,riski olmayan alt yapı ve çalışma koşulları sağlamak, Hizmetlerimiz ve faaliyetlerimiz sırasında ortaya çıkan çevreyi kirletici unsurları ve doğal kaynakların sarfiyatını kontrol altında tutmak,Hizmetlerimiz ve faaliyetlerimiz sırasında oluşabilecek iş sağlığı güvenliği açısından tehlikeleri belirleyerek, kontrol altında tutmak, Tüm bu faaliyetleri kontrol, eğitim ve bilinçlendirme çalışmaları ve gelişen teknoloji doğrultusunda sürekli iyileştirmek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Özlü Kardeşler
Petrol Madeni Yağ Motorlu Araçlar İnşaat Taah Madencilik Gübre
İmalatı İthalat İhracat Limited Şirketi
Akdeniz Mah. Karataş Cad. No:421 Yüreğir / Adana
Tel: 0322 322 62 45
Fax: 0322 323 36 04